مبل فیلون

چرا فیلون

مبل فیلون , بزرگترین کارخانه تولید مبلمان در خاورمیانه و ایران با استفاده از مهندسین خاص و آخرین تگنولوژی ماشین آلات مبلمان , سالانه بیش از 3000 سرویس تولید با کیفیت و منحصر به فرد دارد.

 

مبل فیلون بزرگترین کارخانه تولید مبلمان در خاورمیانه و ایران با استفاده از مهندسین خاص و آخرین تگنولوژی ماشین آلات مبلمان , سالانه بیش از ۳۰۰۰ سرویس تولید با کیفیت و منحصر به فرد دارد.. با مبل فیلون کیفیت و آرامش را تجربه کنید.

طراحی شیک و مدرن
سازگار با آناتومی بدن
حس خوب زندگی
همگام با خانواده فیلون

تلفن:                ۷۶۴۴۰۰۰۸

صدای مشتری:   ۷۷۲۲۵۱۰۹
شماره پیامک:     ۱۰۰۰۴۹۳۷

info@moblefilon.com

آدرس وب سایتmoblefilon.com

خدمات مبل فیلون

کنترل کیفیت

کنترل کیفیت  دقیق قبل از بسته بندی

بسته بندی حرفه ای

بسته بندی با کیفیت, جزء  حقوق مصرف کنندگان مبل فیلون است

حمل و نقل تضمینی

حمل و نقل درمبل فیلون توسط کامیونهای ویژه که کاربری حمل مبلمان دارند انجام میشود و پرسنل متخصص حمل مبلمان , این مهم را انجام میدهند.

گارانتی محصول

گارانتی  و خدمات پس از فروش مناسب و معتبر, برگ برنده خریداران مبل فیلون است.

چرا فیلون

مبل فیلون , بزرگترین کارخانه تولید مبلمان در خاورمیانه و ایران با استفاده از مهندسین خاص و آخرین تگنولوژی ماشین آلات مبلمان , سالانه بیش از ۳۰۰۰ سرویس تولید با کیفیت و منحصر به فرد دارد.

طراحی شیک و مدرن
سازگار با آناتومی بدن
حس خوب زندگی
همگام با خانواده فیلون

کارخانه مبل فیلون

رام بری

مرغوبترین چوبها با درجه کیفیت A توسط متخصصین فیلون از جنگل انتخاب شده و پس از برشهای طولی وتبدیل به تخته به خشک کن انتقال می یابد

خشک کن صنعتی
تخته های منتقل شده به خشک کن تحت کنترل دما و رطوبت با بهترین کیفیت و با متدهای کاملا علمی که آسیبی به بافتهای چوب نرسد خشک میشود
نجاری

تخته چوب خشک باعث میشود قسمت های مختلف مبلمان در مقابل شگستگی و ترک خوردگی کاملا  مقاوم شود, پس از طی این مراحل تخته چوب آماده شده وارد خط تولید میشود تا فرآیند ساخت و تولید روی آن انجام  گیرد.

رنگ کاری

در شرکت مبل فیلون از رنگهای خاص که عمدتا وارداتی از کشورهای اروپایی هستند , استفاده میشود. این رنگها سازگار با محیط زایست و بسیار مقاوم در برابر آب , ضربه و نور هستند. و کیفیت بسیار بالایی دارند.

رویه کوبی

رویه مبلمان از آسیب پذیرترین قسمتهای مبلمان میباشد. به همین جهت در شرکت مبل فیلون از فوم سرد در کف مبلمان استفاده میگردد که احتمال افت در کف مبل به صفر رسیده همچنین نوارها و فنرها از مرغوبترین برندهای اروپایی استفاده میشود.